artystka kobieta siedząca na schodach w koszulce z kotem i napisem projektowanie graficzne

Cześć,

tu Aneta Kmieć-Wawrzyniak z artystycznej firmy ART&CAT.

Czyli w skrócie Aneta z ART&CAT.

Jestem grafikiem i artystką. Zajmuję się przede wszystkim projektowaniem graficznym. Specjalizuję się w projektach grafik firmowych, wizytówek, banerów i plakatów. Najważniejsze jest dla mnie, żeby trafiła do Ciebie grafika dokładnie taka o jakiej marzysz. Zobacz, co mogę zrobić dla Ciebie.

grafika uśmiechnięta dziewczyna siedząca na napisie z kotem na kolanach

Na codzień

Na codzień pracuję jako grafik. Dzięki temu łączę swoją pasję do grafiki komputerowej i artystyczny talent. Współpracuje z osobami i firmami dla których wykonuję w pełni spersonalizowane projekty graficzne.

Realizuje nawet najbardziej szalone projekty, bo uwielbiam nowe wyzwania. Mogę zrobić dla Ciebie pojedynczą grafikę, ale mogę też przygotować kompleksową ofertę. 

projektowanie graficzne imac ipad artystka w pracowni grafika cyfrowa
Szukasz projektów graficznych szytych na miarę? Chcesz zacząć współpracę? Śmiało pisz lub dzwoń.

ART&CAT Tak to się zaczęło

Cała moja przygoda z ART&CAT zaczęła się w 2016 roku. Wtedy razem z mężem otworzyliśmy naszą artystyczną firmę. Pomysł na jej powstanie mieliśmy już dużo wcześniej. Wszystko zaczęło się od dwóch obrazów z kotami. To stało się inspiracją do kolejnych twórczych projektów. Nadal tworzymy ręcznie robione dekoracje, głównie z motywem kota. Chcesz zobaczyć, jakie piękności tworzymy z miłości do sztuki i kotów?

Zajrzyj tutaj: www.artandcat.com

Z miłości do sztuki i… kotów!

Cyfrowy świat ART&CAT

Teraz ART&CAT to o wiele więcej niż tylko rękodzieło. Moją pasję artystyczną połączyłam z pasją do grafiki i przeniosłam moją sztukę do cyfrowego świata. Mogę więc dla Ciebie stworzyć cyfrowe projekty graficzne szyte na miarę.

artystka rysująca cyfrowe grafiki na ipad projektowanie graficzne loga firmowe wizytówki

Masz pytania lub chcesz zamówić u mnie grafikę? Pisz lub dzwoń. Nie mogę się doczekać aż się poznamy. 

 

A po godzinach

Pracuję dużo, ale kocham to co robię. Wiesz jak to jest, kiedy praca jest pasją, to tak jakby się nie pracowało. Nawet jednak od takiej pracy potrzeba czasem odpoczynku. Ja w wolnych chwilach uwielbiam czytać książki. Zdradzę Ci też małą tajemnicę, właśnie piszę swojego autorskiego e-booka, ale o tym póżniej. Narazie ciii…

Lubię też oglądać seriale na Netflixie i uprawiać sport. A tak w ogóle to uważam, że najważniejsze jest nie to jak się spędza czas, tylko z kim się go spędza.

A Ty co lubisz robić w wolnym czasie?