grafika uśmiechnięta dziewczyna siedząca na napisie z kotem na kolanach

Poznaj moje projekty

Loga. Bannery. Plakaty. Wizytówki. Grafiki na Social Media. Grafiki na strony www.

Projekty graficzne szyte na miarę. 

Zrobię dla Ciebie personalizowany projekt graficzny. Dokładnie taki, który sprawi, że Twoja firma będzie wyglądać pięknie i profesjonalnie . Chcesz wiedzieć więcej?

Cyfrowe Rękodzieło, czyli wyjątkowe grafiki dla Ciebie

Moje cyfrowe grafiki są niepowtarzalne, ponieważ są ręcznie rysowane. Zastanawiasz się, jak to możliwe? Po prostu moją kartką jest iPad, a ołówkiem apple pencil. Zobacz, jakie wyjątkowe dzieła na zamówienie mogę dla Ciebie zrobić.

Obrazy ręcznie malowane. Grafiki handmade. Obrazy na zamówienie. Sztuka nowoczesna

Jak wiesz moją wielką pasją jest sztuka. Najbardziej lubię tworzyć obrazy w stylu nowoczesnym i minimalistycznym. Ale wiesz,  że lubię wyzwania, więc namaluję dla Ciebie na zamówienie obraz, o jakim marzysz. Chcesz wiedzieć więcej?

Graficzne e-booki. Kontrastowe grafiki

Uwielbiam książki. Z tej miłości powstały moje graficzne e-booki. Narazie mam dwie sztuki na swoim koncie. Kolejne pojawią się już wkrótce.

Moje graficzne e-booki czekają na Ciebie na Amazon. 

ręcznie robione kocie dekoracje czerwona poduszka kot czapka z uszami ręcznie malowana grafika z kotem biały kot pluszowy

Handmade. Ręcznie robione dekoracje

Nietrudno się domyślić, że jestem kociarą. Kocham te wyjątkowe zwierzaki. Właśnie z miłości do kotów i sztuki tworzę ręcznie robione dekoracje. Zobacz, jakie piękności mam dla Ciebie.Przyjmuję też zamówienia indywidualne, więc śmiało pisz lub dzwoń do mnie.

Masz pytania? Śmiało pisz lub dzwoń, z pewnością znajdę dla Ciebie idealne rozwiązanie. Dla mnie najważniejszy jesteś Ty i to jakiego projektu potrzebujesz.

Zajrzyj do galerii moich realizacji i zobacz, co mogę dla Ciebie zrobić